Wednesday, October 27, 2021
spot_img
HomeKRYESOREđŸ‡ș🇾 Amelika Amelika Protesta ndaj ProtestĂ«s, me Flamuj

đŸ‡ș🇾 Amelika Amelika Protesta ndaj ProtestĂ«s, me Flamuj

28 Maj 2020

Rexhep MYFTARI
Rexhep MYFTARI

Publicist

LDK bënë gara mbrenda vehtvehtës Cili është më i Subordinuari por edhe Shfaqje Teatrale para Miqve Ndërkombëtar.

Sot nĂ« oret e errĂ«ta e tĂ« hershme tĂ« mĂ«ngjesit, mbas mesnatĂ«s, dhe para protestĂ«s sĂ« paralajmruar nga aktivistet e Vetevendosjes, “dikush” u kujdes tĂ« Protestoj ndaj Protestes sĂ« paralajmeruar pĂ«r 28 Maj 2020 me flamuj Amerikan dhe atĂ« tĂ« NATOs.

'Rrethohet Qeveria’: Vendosen flamuj tĂ« AmerikĂ«s dhe NATO’s para saj đŸ‡șđŸ‡Č👏

Posted by Lidhja Demokratike on Wednesday, May 27, 2020

Autorët e vepres nuk janë bërë të ditur anipse në video shihet nji person i cili po kujdeset që flamujt të duken bukur dhe video është incizuar nga simpatizant të LDKs.

Po tĂ« ishte vepĂ«r Arti e ndonjĂ« Artisti BashkĂ«kohor ndoshta do tĂ« kishte kuptim por nĂ«se Ă«shtĂ« vepĂ«r e LDKs, pse kanĂ« nevoj qĂ« tĂ« fshihen prapa veprave tĂ« tyre e gjithashtu pse kanĂ« nevoj t’i bĂ«jne ato mbas mesnatĂ«s, mos ndoshta sepse tani LDK po i tregonĂ« ngjyrat e vĂ«rteta dhe pĂ«rkatsinĂ« politike si mĂąshĂ« e Presidentit HTH.

Rezhimi i Vjetër apo Partner të Denjë!

LDK dhe sidomos kandidati pĂ«r Kryeminister Avdullah Hoti duhet ta kuptojnĂ« qĂ« po e shohim se jeni duke bĂ«rĂ« gara Cili jeni mĂ« i Subordinuar mbrenda LDKs por edhe garĂ« kundĂ«r tĂ« tjerĂ«ve dhe duke u munduar ta pĂ«rdorni subordinimin tuaj si mjet pĂ«r ti hy n’hatĂ«r AmerikĂ«s dhe hedhur Hi syve popullit Shqiptar.

Zgjedhjet e ardhshme do t’ia dĂ«shmojnĂ« LDKs dhe grupit PLAN se ku e kanĂ« vendin Rezhimi i VjetĂ«r por edhe faktin se gara pĂ«r Subordinim i bĂ«n ata tĂ« duken si Palaço sepse Amerika nĂ« Ballkan ka nevojĂ« pĂ«r Partner tĂ« denjĂ« e jo Palaço tĂ« Subordinuar.

Ky artikull NUK shpreh pikëpamjet e DardaMEDIA. Pikëpamjet dhe mendimet e shprehura janë të autorit.

spot_img

Most Popular

Recent Comments