Wednesday, December 7, 2022
spot_img
HomeBotaVanessa nga Londra vjen me “You Don’t Know” 🧿

Vanessa nga Londra vjen me “You Don’t Know” 🧿

Me nji stil të veçant muzikor diçka mes Dua Lipa dhe Amy Winehouse vjen nga Londra Vanessa Bajrami muzika e së cilës premton shumë. 

Ajo do të jet yll i ri që tanimë po i ndjek hapat e divave botërore. Vanessa nga Londra vjen me këngën e re “You Don’t Know” të cilën mund ta ndiçni më poshtë ndërsa për koinçidencë teksti i këngës përkon me Pavarsinë e Kosovës me rritjen e saj si përson dhe me qëllimin e vazhdueshëm për tu bërë më e mirë në jetë.

Vanessa për DardaMEDIA deklaroi se influencohet nga Amy Winehouse, The Doors, Led Zeppelin, Lauryn Hill, Frank Ocean etj.

Në nëntor të vitit të kaluar kishte lansuar nji këngë tjetër origjinale e titulluar IN MY MIND Të cilën mund ta degjoni këtu:

spot_img

Most Popular

Recent Comments