Friday, December 9, 2022
spot_img
HomeKRYESORETwitter suspendon Presidentin Trump përgjithmonë

Twitter suspendon Presidentin Trump përgjithmonë

Kompania Twitter fillimisht ia ndaloj Presidentit Trump llogarinë e tij sociale për 12 orë mirëpo tani përshkak të rrezikut të nxitjes së dhunës së mëtutjeshme

Trump është duke shikuar mundësit për të krijuaj nji rrjet social alternativ.

Biden e quajti presidentin Trump turpi i Amerikës dhe se e ka turpëruar Amerikën në mbarë botën. 

spot_img

Most Popular

Recent Comments