Thursday, December 1, 2022
spot_img
HomeKRYESORETringa Rexhepi lanson Kujtime nga Krishtlindjet

Tringa Rexhepi lanson Kujtime nga Krishtlindjet

Tringa Rexhepi këngëtarja shqiptare nga Kanadaja lanson projektin e ri muzikor bashkë me këngëtarin kanadez Alex Samaras.

Kënga origjinale është kënduar nga Barbra Streisand dhe titullohet Christmas Memr’ies.

Këtë riPunim të këngës Tringa dhe Alex po e sjellin pran festave të fundvitit me një interpretim superior.

Kënaquni me këngën në vazhdim.

spot_img

Most Popular

Recent Comments