Tuesday, November 29, 2022
spot_img
HomeKah me ShkuThe Edge kitaristi i U2 në ndihmë grave refugjate

The Edge kitaristi i U2 në ndihmë grave refugjate

Kitaristi i famshëm me nofkën The Edge i bashkohet nismës së organizatës botërore Love Welcome në fushatën e tyre për ndihmë grave refugjate.

Love Welcome ndihmon refugjatet duke krijuar mundësi që ato të angazhohen në punë dhe të integrohen në vendin e tyre të ri.

spot_img

Most Popular

Recent Comments