Wednesday, May 27, 2020
Tags Vjosa Osmani

Tag: Vjosa Osmani

Kryekuvendarja Vjosa Osmani takoi Shoqatën e të Drejtave të Pacientëve

27 Maj 2020 Osmani: Të drejtat e pacientëve duhet të jenë prioritet i përhershëm  Kryetarja e...

Kryekuvendarja Vjosa Osmani takoi profesionistët e psikologjisë

26 Maj 2020 Kryetarja e Kuvendit, dr. Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim një grup të profesionistëve nga...

Kryekuvendarja Osmani: Vetingu është parakusht për funksionimin e sistemit gjyqësor

22 Maj 2020 Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani u takua me ambasadoren suedeze Karin Hernmarck Ahliny

Kryekuvendarja Vjosa Osmani takoi Ekipin e UNKT

Osmani: Partneriteti në frymën e Objektivave për Zhvillim të Qëndrueshëm është garanci për përballje me sukses të sfidave socio-ekonomike 

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani, sot ka vizituar Qendrën e Inovacionit të Kosovës (ICK). Ajo ka përgëzuar ICK-në për...

Vjosa Osmani kundër çdo lloj ndryshimi territorial

https://youtu.be/U1h7VwVQKAc Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr.Vjosa Osmani, ka marrë pjesë në një telekonferencë me akterë të...

Kryekuvendarja Osmani takoi ambasadorin norvegjez Jens Erik Grondahl

Në një takim me ambasadorin norvegjez Jens Eerik Grondahl, kryetarja e Kuvendit, dr. Vjosa Osmani e ka njoftuar atë për aktivitetet aktuale...

Ministri Reka foli në debatin e Columbia University: “The Future of Kosovo”

https://youtu.be/U1h7VwVQKAc David Phillips: “Populli amerikan nuk ka mik më tË mirË se shqiptarËt kudo qË janË”

Kryekuvendarja Osmani përkujtoi 21-vjetorin e Masakrës së Dubravës

Në maj të vitit 1999, 21 vjet më parë ka ndodhur një krim i planifikuar i pushtetit serb në burgun e Dubravës.

Ministresha Hykmete Bajrami takoi kryetaren Vjosa Osmani

Prishtinë, 13 maj 2020 Vjosa Osmani Hykmete Bajrami Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit,...
- Advertisment -

Most Read

Kryekuvendarja Vjosa Osmani takoi Shoqatën e të Drejtave të Pacientëve

27 Maj 2020 Osmani: Të drejtat e pacientëve duhet të jenë prioritet i përhershëm  Kryetarja e...

Presidenti Thaçi Euroskeptik, Radikal dhe jo-Racional

27 Maj 2020 Prof. Sabri Kiçmari e cilëson Presidentin e Kosovës në mes tjerash duke përdorur fjalët Euroskeptik, Radikal...

Kryeministri Kurti vizitoi vullnetarët në Qendrën e Thirrjeve për COVID 19

Prishtinë, 26 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri në...

Presidenti Thaçi kërkon Burgosjen e Kryeministrit Albin Kurti

Rexhep MYFTARIPublicist FB 26 Maj 2020 Sot u zyrtarizua kërkesa...