Saturday, December 10, 2022
spot_img
HomeSportS. Tsitsipas 6 6 6 vs G. Simon 1 2 1 Australian...

S. Tsitsipas 6 6 6 vs G. Simon 1 2 1 Australian Open Raundi 1

5S. Tsitsipas666
G. Simon121

Në vazhdim ndiçni rezultatet nga raundi i parë i ndeshjeve në Australian Open si dhe momentet më të bukura:

 
 
5 S. Tsitsipas
6
6
6
 
  G. Simon
1
2
1
 
StefanosTsitsipas
GillesSimon
1 Aces 0
1 Double faults 6
59% First serve % 66%
82% Win % on 1st serve 58%
77% Win % on 2nd serve 24%
7/10
Break points
0/0
0 Tiebreaks won 0
35 Receiving points won 12
82 Points won 42
14 Games won 4
5 Max games won in a row 1
7 Max points won in a row 3
44 Service points won 33
9 Service games won 4
spot_img

Most Popular

Recent Comments