Wednesday, February 8, 2023
spot_img
HomeKRYESOREPrishtina: Mbyllet rruga Xheladin Hana

Prishtina: Mbyllet rruga Xheladin Hana

Njoftim nga Komuna e Prishtines.

Për shkak të punimeve, nesër, e martë, 19 Maj, rruga “Xheladin Hana” në lagjen Bregu i Diellit,  do të mbyllet për qarkullim të trafikut prej orës 06:00 – 15:00.

Ju falemnderit paraprakisht për bashkëpunimin dhe mirëkuptimin!

spot_img

Most Popular

Recent Comments