Thursday, December 1, 2022
spot_img
HomeKRYESOREPresidentja Osmani takoi ministrin Anton Quni

Presidentja Osmani takoi ministrin Anton Quni

U.d. e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim ministrin e Mbrojtjes, Anton Qunin.

Në takim u diskutua gjendja aktuale në sferën e sigurisë dhe menaxhimit të pandemisë Covid-19.

U.d. Presidentja Osmani ofroi mbështetjen e saj në avancimin e rolit të FSK-së në përputhje me legjislacionin në fuqi si dhe thellimin e bashkëpunimit me partnerin strategjik- NATO-n.

spot_img

Most Popular

Recent Comments