Tuesday, December 6, 2022
spot_img
HomeKRYESOREPresidenti Thaçi: Respektoni Kushtetuesen që ta formojmë Qeverinë Hoti

Presidenti Thaçi: Respektoni Kushtetuesen që ta formojmë Qeverinë Hoti

1 Qershor 2020

Sot në konferencën e radhës Presidenti i Kosovës tani nga pozita e “fituesit” të rastit gjyqësor ndaj Vetëvendosjes kërkon të respektohet verdikti i Gjykatës Kushtetuese dhe paralajmëron themelimin e Qeverisë së Re të Kosovës.

Ndiqeni konferencen ne vazhdim.

DIREKT: Konferencë e presidentit Thaçi

DIREKT: Konferencë e presidentit Thaçi

Posted by Koha.net on Monday, June 1, 2020

spot_img

Most Popular

Recent Comments