Saturday, December 3, 2022
spot_img
HomeKRYESOREPDK: Kurti anti-Amerikan , Hoti i paaftë

PDK: Kurti anti-Amerikan , Hoti i paaftë

Sot në konferencen e PDK-së, Uran Ismaili akuzoi ish-Kryeministrin Albin Kurti dhe Lëvizjen Vetëvendosje ku i quajti anti-Amerikan ndërsa Kryeministrin e tanishëm Avdullah Hoti e quajti të paaftë dhe qeverinë e tanishme si thyese e rekordeve të dështimeve.

Ndiqeni konferencën në vazhdim.

Posted by Partia Demokratike e Kosovës – PDK on Tuesday, October 6, 2020
Konferenca e PDK
spot_img

Most Popular

Recent Comments