Sunday, April 2, 2023
spot_img
HomeKRYESOREKosova është e Ndame?!

Kosova është e Ndame?!

Rexhep MYFTARI
Rexhep MYFTARI

Publicist

Mosangazhimi i Parisë nga Prishtina për Veriun e Kosovës për 20+ vite që nga mbarimi i luftës së vitit 1999 po e çon pjesën veriore të Kosovë ndrejt legjitimimit të ndarjes.

Kryeministri Hoti e dëshmoi në takimin në Washington se është njeri i cili nuk ka parime. Atij çkado që do ti vihej në tavolinë do ta nënshkruante në emër të Marrëdhënjeve me Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

LDKja e Isa Mustafës bashkë me PDKnë ia kanë bërë dëmet më të mëdha Kosovës me marrëveshjet e nënshkruara që nga ajo e Ahtisarit e deri te kjo e Trumpit.

Në videon në vazhdim për herë të parë Glauk Konjufca flet për realitetin në pjesën veriore te cilin e kanë krijuar Paria e Kosoves që nga viti 1999.

Shokuese dhe e Dhimbshme: Glauk Konjufca ne T7 deshmon se "Kosova eshte e Ndame"

Posted by Rex Myftari on Monday, September 7, 2020

spot_img

Most Popular

Recent Comments