Wednesday, May 27, 2020
Home KRYESORE John Ratcliffe mik i Shqiptarve tani Shef i Intelegjencës Kombëtare Amerikane

John Ratcliffe mik i Shqiptarve tani Shef i Intelegjencës Kombëtare Amerikane

John Ratcliffe Shefi i ri i intelegjences kombetare Amerikane ngjalli reagime dashamiresie tek Shqiptaret kudo qe jane me viziten e tij ne restorantin e Shqiptarit Ismet Smajli nga Peja i cili jeton ne Dallas te Amerikes.

Ai menjehere postoi fotografine me John Ratcliffe duke thene:

Kjo ishte ni supriz e veqant për mua dhe Edmondin, meniher pas votimit
John dhe bashkshortja Michelle erdhen në lokalin ton për ni pershendetje te shkurter.
Nuk mundem ta pershkruaj gezimin, nuk kisha iden se ai ishte në shtepin e ti ketu afer, dhe me tha se kishte deshir qe une te jem njeriu i par qe do takonte. I thash se pritja qe ai te ishte në Washington dhe se kjo ishte ni supriz e veqant. Me falenderoi për miqesin 🇺🇸🇦🇱

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Call: +38349676773

Most Popular

Presidenti Thaçi Euroskeptik, Radikal dhe jo-Racional

27 Maj 2020 Prof. Sabri Kiçmari e cilëson Presidentin e Kosovës në mes tjerash duke përdorur fjalët Euroskeptik, Radikal...

Kryeministri Kurti vizitoi vullnetarët në Qendrën e Thirrjeve për COVID 19

Prishtinë, 26 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri në...

Presidenti Thaçi kërkon Burgosjen e Kryeministrit Albin Kurti

Rexhep MYFTARIPublicist FB 26 Maj 2020 Sot u zyrtarizua kërkesa...

Kryeministri Kurti bisedoi me presidentin e Malit të Zi, z.Milo Đukanović

Prishtinë, 26 maj 2020  Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike...

Recent Comments