Wednesday, March 22, 2023
spot_img
HomeKRYESOREItalia Kampion i Europës

Italia Kampion i Europës

Anglia kaloi në epërsi në një gol në minutën e dytë nga Luke Shaw, goli më i shpejtë në historinë e finaleve të Euro. Pastaj Tre Luanët vazhduan të rrinin të qetë dhe të mbronin avantazhin derisa Italianët depërtuan dhe barazuan në minutën e 67-të përmes Leonardo Bonucci.

spot_img

Most Popular

Recent Comments