Tuesday, November 29, 2022
spot_img
HomeKRYESOREGodet Maqedoninë V. Tërrmeti 5.5 ballësh

Godet Maqedoninë V. Tërrmeti 5.5 ballësh

Sot në orët e hershme të mëngjesit, 4.54am, Maqedonia Veriore u godit nga një tërrmet 5.5 ballësh.

Shtetet të cilat janë ndikuar nga ky tërrmet janë: Bulgaria, Greqia, Kosova, Mali i Zi, Serbia, Maqedonia Veriore dhe Shqipëria.

Tërrmeti ra 15km në afërsi të Gostivarit.

spot_img

Most Popular

Recent Comments