Tuesday, December 6, 2022
spot_img
HomeKRYESOREFox ndërpret cirkusin e Trump

Fox ndërpret cirkusin e Trump

Fox News për herë të parë ia nderpret fjalën zëdhënëses Kayleigh McEnany për deklarata pa prova.

Neil Cavuto Gazetari i Fox News u shkëput nga një konferencë shtypi e mbajtur nga Sekretarja për shtyp e Shtëpisë së Bardhë Kayleigh McEnany të hënën mbasdite.

Nikoqiri Neil Cavuto nderpreu emisionin duke shpjeguar se ajo nuk kishte prova për ta mbështetur atë “akuzë shpërthyese” në lidhje me mashtrimet zgjedhore.

Kayleigh McEnany pretendoi pa prova se demokratët po fitonin me mashtrime dhe se sipas saj votimi është i paligjshëm.

spot_img

Most Popular

Recent Comments