Wednesday, March 22, 2023
spot_img
HomeKRYESOREDua Lipa We're Good

Dua Lipa We’re Good

Dua Lipa lansoi këngën e re të titulluar We’re Good të cilën mund ta shihni në vazhdim ndërsa në intervistë më posht videos së këngës Ajo tregon më shumë për tekstin dhe kujt ia kushton këtë këngë.

Pas suksesit me Miley Cyrus “Prisoner” Dua Lipa i rrëmbeu 6 Grammy Shpërblime dhe tani po na sjell freski me We’re Good. Në videon Released mund të shihni më shumë nga prapaskenat e këngës We’re Good.

spot_img

Most Popular

Recent Comments