Tuesday, December 6, 2022
spot_img
HomeKRYESOREDj Regard nga Kosova në New York

Dj Regard nga Kosova në New York

Pas suksesit të Divave nga Kosova, Dua Lipa, Rita Ora dhe Era Istrefi majat e suksesit ndërkombëtar po i synon edhe DjRegard i cili bashkë me Troye Sivan dhe Tate McRae promovuan hitin e tyre të titulluar YOU në njërin ndër emisionet më të shikuara në ShBA në The Tonight Show.

Në vazhdim mund ta ndëgjoni këngën YOU

spot_img

Most Popular

Recent Comments