Wednesday, May 27, 2020
Home Trende

Trende

Gjykata Kushtetuese arnim i aktgjykimit për interesa të Thaçit

Reagon Deputetja e VV lidhur me rrjedhjet nga Gjykata Kushtetuese rreth vendimit të shumëpritur. Albulena Haxhiu

Gjakova me fusha Tenisi dhe Stadium

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, bashkë me një pjesë të stafit të MKRS-së, ka vizituar sot Komunën e Gjakovës,...

Shfaqja Destur

https://www.facebook.com/525429354192045/videos/170712897703578/

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani, sot ka vizituar Qendrën e Inovacionit të Kosovës (ICK). Ajo ka përgëzuar ICK-në për...

USAID I OFRON MBËSHTETJE KEK-ut

z.Luigj Imeri, UD. Kryeshefi Ekzekutiv i Korporatës Energjetike të Kosovës ka pritur në takim përfaqësuesit nga USAID-i. Përveç tjerash, në këtë takim...

Kryeministri Kurti vizitoi Autoritetin e Aviacionit Civil

Prishtinë, 18 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri në...

INPO: Transparenca financiare e komunave Ferizaj, Gjilan, Prishtinë

INPO publikon raportin: “Transparenca financiare e komunave (Ferizaj, Gjilan, Prishtinë)” Iniciativa për Progres, sot përmes një konferencë online...

Prishtina: Mbyllet rruga Xheladin Hana

Njoftim nga Komuna e Prishtines. Për shkak të punimeve, nesër, e martë, 19 Maj, rruga “Xheladin Hana” në lagjen...

Qeveria: 10 mil. e 900 mijë € për zbatimin e pakos emergjente fiskale

Prishtinë, 17 maj 2020Me kërkesë të Kryeministrit në detyrë të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, dhe në pajtim Rregulloren e Punës së...

How Nancy Reagan Gave Glamour and Class to the White House

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Shop The Best Street Style From Paris Fashion Week Shows

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Expert Advice: The Best Retro Chic Fashion for All Ages

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...
- Advertisment -

Most Read

Presidenti Thaçi kërkon Burgosjen e Kryeministrit Albin Kurti

Rexhep MYFTARIPublicist FB 26 Maj 2020 Sot u zyrtarizua kërkesa...

Kryeministri Kurti bisedoi me presidentin e Malit të Zi, z.Milo Đukanović

Prishtinë, 26 maj 2020  Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike...

Kryekuvendarja Vjosa Osmani takoi profesionistët e psikologjisë

26 Maj 2020 Kryetarja e Kuvendit, dr. Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim një grup të profesionistëve nga...

Kryeministri Kurti takoi Kryetaren e KQZs, Z.Valdete Daka

Prishtinë, 25 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti sot priti në takim Kryetaren...