Wednesday, May 27, 2020
Home Personale

Personale

Mërgata gjithmonë me Kosovën

Shkruan: Shukri Ymeri Kryetar i Lobit Euro-Atlantik Shqiptar  Lobi Euro-Atlantik Shqiptar, me shqetësim është duke i përcjellë zhvillimet politike...

Kryeministri Kurti vizitoi Autoritetin e Aviacionit Civil

Prishtinë, 18 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri në...

New York: Shqiptari kundër Grekut, cili do fitoj?!

Gara për asambleist në shtetin e New Yorku do të jetë edhe më e ashpër mes Shqiptarit...

Teatri u Shemb, Çka Tash?!

Rexhep MYFTARICEO&Founder of DardaMEDIA.com FB Akuzat ndaj këtij veprimi janë nga më të...

Jo pandemia, por mendja e sëmurë e burrështetasve tanë mund t’i mbyllë kufijtë shqiptaro –shqiptarë!

Shkruan: Kim Mehmeti E vëreni me çfarë lehtësie burrështetasit e ‘Shqipërive’ tona na ndajnë dhe i mbyllin kufijtë...

What Do I Need to Make It in the World of Business?

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Ecommerce Brands Tend to Create Strong Communities

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

The Biggest Mistakes Influencers Make on Instagram

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...
- Advertisment -

Most Read

Kryekuvendarja Vjosa Osmani takoi Shoqatën e të Drejtave të Pacientëve

27 Maj 2020 Osmani: Të drejtat e pacientëve duhet të jenë prioritet i përhershëm  Kryetarja e...

Presidenti Thaçi Euroskeptik, Radikal dhe jo-Racional

27 Maj 2020 Prof. Sabri Kiçmari e cilëson Presidentin e Kosovës në mes tjerash duke përdorur fjalët Euroskeptik, Radikal...

Kryeministri Kurti vizitoi vullnetarët në Qendrën e Thirrjeve për COVID 19

Prishtinë, 26 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri në...

Presidenti Thaçi kërkon Burgosjen e Kryeministrit Albin Kurti

Rexhep MYFTARIPublicist FB 26 Maj 2020 Sot u zyrtarizua kërkesa...