Friday, December 2, 2022
spot_img
HomeKRYESOREBANG nga Rita Ora sot në 6:55PM

BANG nga Rita Ora sot në 6:55PM

Rita Ora vjen sonte me BANG me veshje kombëtare në projektin e saj më të ri muzikor.

Të gjithë ju që dëshironi ta shihni premierën mund t’ia bëni Reminder këtu poshtë në videon e postuar në YouTube dhe do t’iu vie lajmërimi sapo të lansohet video.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

spot_img

Most Popular

Recent Comments