Wednesday, May 27, 2020

DardaMEDIA

197 POSTS0 COMMENTS
http://dardamedia.com

Presidenti Thaçi kërkon Burgosjen e Kryeministrit Albin Kurti

Rexhep MYFTARIPublicist FB 26 Maj 2020 Sot u zyrtarizua kërkesa...

Kryeministri Kurti bisedoi me presidentin e Malit të Zi, z.Milo Đukanović

Prishtinë, 26 maj 2020  Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike...

Kryekuvendarja Vjosa Osmani takoi profesionistët e psikologjisë

26 Maj 2020 Kryetarja e Kuvendit, dr. Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim një grup të profesionistëve nga...

Kryeministri Kurti takoi Kryetaren e KQZs, Z.Valdete Daka

Prishtinë, 25 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti sot priti në takim Kryetaren...

Kryeministri Kurti bisedoi me z.Zoran Zaev

Prishtinë, 25 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti dhe kryetari i Unionit Social Demokratik të...

Recension i Librit “Besimi Politik në Kosovë” i Dr.Ermira Babamusta

Nga Ferdi Kamberi, Sociolog  Një libër për të kuptuar Kosovën dhe politikën e saj Prishtinë...

Kryeministri Kurti kërkon Zgjedhje për Shëndetin e Demokracisë

Kryeministri Kurti flet për ngërçin politik duke kërkuar që te tejkalohet situata e tanishme duke thënë se ngërçi institucional shfaqet vetëm kur...

Presidenti vizitoi Burgun e Dubravës

25 Maj 2020 Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar sot Burgun e Dubravës për ta kujtuar...

KUSH PO MANIPULON ME VOTËN?

24 Maj 2020, Bruksel, Belgjikë Shkruan: Skender Musliu Insistimi që me çdo kusht të formohet një...

Burgu i Prishtinës shëndërrohet në Muze

Prishtinë, 23 maj 2020 Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, me kërkesë të Kryeministrit në detyrë, Albin Kurti,...

TOP AUTHORS

- Advertisment -

Most Read

Presidenti Thaçi kërkon Burgosjen e Kryeministrit Albin Kurti

Rexhep MYFTARIPublicist FB 26 Maj 2020 Sot u zyrtarizua kërkesa...

Kryeministri Kurti bisedoi me presidentin e Malit të Zi, z.Milo Đukanović

Prishtinë, 26 maj 2020  Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike...

Kryekuvendarja Vjosa Osmani takoi profesionistët e psikologjisë

26 Maj 2020 Kryetarja e Kuvendit, dr. Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim një grup të profesionistëve nga...

Kryeministri Kurti takoi Kryetaren e KQZs, Z.Valdete Daka

Prishtinë, 25 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti sot priti në takim Kryetaren...