Saturday, December 3, 2022
spot_img
HomeKRYESORE🇺🇸 Amelika Amelika Protesta ndaj Protestës, me Flamuj

🇺🇸 Amelika Amelika Protesta ndaj Protestës, me Flamuj

28 Maj 2020

Rexhep MYFTARI
Rexhep MYFTARI

Publicist

LDK bënë gara mbrenda vehtvehtës Cili është më i Subordinuari por edhe Shfaqje Teatrale para Miqve Ndërkombëtar.

Sot në oret e errëta e të hershme të mëngjesit, mbas mesnatës, dhe para protestës së paralajmruar nga aktivistet e Vetevendosjes, “dikush” u kujdes të Protestoj ndaj Protestes së paralajmeruar për 28 Maj 2020 me flamuj Amerikan dhe atë të NATOs.

'Rrethohet Qeveria’: Vendosen flamuj të Amerikës dhe NATO’s para saj 🇺🇲👏

Posted by Lidhja Demokratike on Wednesday, May 27, 2020

Autorët e vepres nuk janë bërë të ditur anipse në video shihet nji person i cili po kujdeset që flamujt të duken bukur dhe video është incizuar nga simpatizant të LDKs.

Po të ishte vepër Arti e ndonjë Artisti Bashkëkohor ndoshta do të kishte kuptim por nëse është vepër e LDKs, pse kanë nevoj që të fshihen prapa veprave të tyre e gjithashtu pse kanë nevoj t’i bëjne ato mbas mesnatës, mos ndoshta sepse tani LDK po i tregonë ngjyrat e vërteta dhe përkatsinë politike si mâshë e Presidentit HTH.

Rezhimi i Vjetër apo Partner të Denjë!

LDK dhe sidomos kandidati për Kryeminister Avdullah Hoti duhet ta kuptojnë që po e shohim se jeni duke bërë gara Cili jeni më i Subordinuar mbrenda LDKs por edhe garë kundër të tjerëve dhe duke u munduar ta përdorni subordinimin tuaj si mjet për ti hy n’hatër Amerikës dhe hedhur Hi syve popullit Shqiptar.

Zgjedhjet e ardhshme do t’ia dëshmojnë LDKs dhe grupit PLAN se ku e kanë vendin Rezhimi i Vjetër por edhe faktin se gara për Subordinim i bën ata të duken si Palaço sepse Amerika në Ballkan ka nevojë për Partner të denjë e jo Palaço të Subordinuar.

Ky artikull NUK shpreh pikëpamjet e DardaMEDIA. Pikëpamjet dhe mendimet e shprehura janë të autorit.

spot_img

Most Popular

Recent Comments