Saturday, December 10, 2022
spot_img
HomeKRYESOREAlarmohet Viola von Cramon nga Presioni i Kanungjive ndaj Deputetëve të Kosovës...

Alarmohet Viola von Cramon nga Presioni i Kanungjive ndaj Deputetëve të Kosovës për ta Votuar Qeverinë Hoti

04 Qershor 2020

Raportuesja Europiane për Kosovën Viola von Cramon alarmohet nga Presioni i Kanungjive ndaj Deputetëve të Kosovës për ta Votuar Qeverinë Hoti.

Në cicërimën e saj ajo i Uron Kryeministrit Hoti punë të mbarë ndërsa si parlamentare thot ajo, është alarmuar kur ka dëgjuar se Presidenti Hashim Thaçi dhe ishKryeministri Ramush Haradinaj u kishin bërë presion deputetëve për ta votuar Qeverinë Hoti.

Raporti i saji plotë është në cicërimë:

spot_img

Most Popular

Recent Comments