Sunday, April 2, 2023
spot_img
HomeKRYESOREAAOHA me seli ne New York Ngushllon Familjet e Viktimave në Kroaci

AAOHA me seli ne New York Ngushllon Familjet e Viktimave në Kroaci

AAOHA Organizata Shqiptaro-Amerikane me seli në New York u shprehë ngushllime familjeve të viktimave të Tragjedisë në Kroaci.

Jemi duke e percjellur situatën me
vëmendje dhe urojmë që të lënduarit ta përballojnë sa më leht situatën e vështirë nëpër të cilën po kalojnë, të shërohen e ti kthehen më të dashurve të tyre sa më parë që të jetë e mundur.

Në këto momente të vështira për kombin tonë lusim të gjithë bashkatdhetarët që të solidarizohen me familjet e viktimave dhe të mbijetuarve dhe ti giindemi pranë njëri tjetrit e t’ua lehtësojmë dhimbjet.

Zoti e Bekoftë Popullin Shqiptarë

Aleksander Nilaj
AAOHA
New York

spot_img

Most Popular

Recent Comments