Wednesday, December 7, 2022
spot_img
HomeKRYESORE5 Libra Falas nga JusufBuxhovi.com

5 Libra Falas nga JusufBuxhovi.com

Jusuf Buxhovi, Shkrimtari ynë i famshëm dhe njëri ndër historianët më kredibil i të gjitha kohërave botoi në web faqen e tij 5 libra falas për dashamirët e librit dhe lexuesit e devotshëm të veprave të tija.

5 Librat mund ti shkarkoni nga vegzat në vijim:

Dosier B (Dosja B) në anglish

Kodi i dashurisë

Kujtimet e Zonjës Von Braun

Shënimet e Gjon Nikollë Kazazit

Vdekjet e kolonelit

Për më të rejat dhe më shumë rreth veprimtarisë së tij mund ta përcjellni edhe në facebook:

https://www.facebook.com/JusufBuxhovi/

spot_img

Most Popular

Recent Comments