Monday, December 5, 2022
spot_img
HomeBotaEU3 të Vdekur, 341 të infektuar nga Covid19

3 të Vdekur, 341 të infektuar nga Covid19

Në 24 orët e fundit raportohet për 3 të Vdekur dhe 341 të infektuar nga Covid 19.

Sipas Ministrisë së Shëndetsisë, Kosova do të furnizohet me 20mijë vaksina Anti-Covid nga AstraZeneca gjatë muajit Shkurt 2021.

Raportin e plotë nga iKSHPK mund ta lexoni në vazhdim:

207 TË SHËRUAR DHE 341 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, February 3, 2021
spot_img

Most Popular

Recent Comments