Wednesday, March 22, 2023
spot_img

KAH ME SHKU

KRYESORE

Britania e Madhe Guxim dhe Kompromise, Kosova t’i forcojmë marrëdhëniet dypalëshe

Nga takimi mes sekretarit për punë të jashtme James Cleverly dhe Kryeministritë të Kosovës Albin Kurti mësuam se ishte diskutuar sipas Britanezit për Marrëdhëniet...

KOLUMNE

Tech

Crypto Valutat bazohen n’Asgjë!

21 Maj 2022 Presidentja e Bankës Qendrore Evropiane, Christine Lagarde tha se kripto-valutat "bazohen në asgjë" dhe duhet të rregullohen për t'i larguar njerëzit nga...

RREKNU MAS

1,168FansLike
222FollowersFollow
426SubscribersSubscribe
spot_img

MOS ME t'ike

FRiK

Senatorët Amerikan kërkojnë nga Serbia ti vëjn Sanksione Rusisë

19 Prill 2022 Siç raporton AP, Delegacion i Senatit Amerikan të martën i kërkoi Serbisë t'i bashkohet pjesës tjetër të Evropës dhe ti vendosë sanksionet...

INTERESANTE

Britania e Madhe Guxim dhe Kompromise, Kosova t’i forcojmë marrëdhëniet dypalëshe

Nga takimi mes sekretarit për punë të jashtme James Cleverly dhe Kryeministritë të Kosovës Albin Kurti mësuam se ishte diskutuar sipas Britanezit për Marrëdhëniet...

Qortimi targat Jo-RKS

Policia e Kosovës, referuar vendimit të Qeverisë së Republikës së Kosovës të datës 28.10.2022 me Nr. 05/103, i cili ka të bëjë me procesin...

DASH: SHBA i kërkon Kosovës që të zgjasë zbatimin e afatit për targat

Në cicërimën e Ned Price zëdhënës i DASH, mund të lexoni të plotë deklaratën e DASH perkitazi me shtyerjen e afatit të zbatimit të...

video: Shkallëzimi i Sanksioneve Targat ilegale Qeveria Kurti Vendimi

https://www.youtube.com/watch?v=Eym3lV7yJkM 1/11/22 - 21/11/22 - Vërejtjet / Warning 21/11/22 - 21/01/23 - Gjoba / Fines 21/01/23 - 21/04/23 - Targat e Përkohshme / Temporary carplates...

Gjëja më e ëmbël

Sot, 24 vjet më parë, U2 xhiruan videon spotin e tyre klasik për këngën 'Sweetest Thing' apo në shqip për 'Gjënë më të ëmbël'...
spot_img

HOREKA

Lobi Euro-Atlantik, organizata gjithë kombëtare e Mërgatës, është e tronditur nga ngjarja e rëndë tragjike në Kroaci e autobusit me bashkatdhetarë që po ktheheshin...
Advertismentspot_img

SPORT

SHENDETSI

Architecture

Advertismentspot_img

LATEST ARTICLES

Most Popular